KİRALAMA HİZMETİ NEDİR?

Klima Kiralama KOBİ’ ler için klima ürünlerini kiralama ve kiralama sonrasında satın alma imkanı sunan bir finansman yapısıdır.

klimakirala.com olarak KOBİ’lere özel sunduğumuz bu hizmet işletmelerin daha hızlı büyümelerine destek ve aynı zamanda çok hızla ilerleyen teknolojileri daha yakından ve kolay ödeme imkânları ile takip etmelerini sağlamak amacı ile sunduğumuz bir örneği yada muadili olmayan bir hizmettir.

İşletmelerin ihtiyacı olan klima ürünlerini uzun vadeli olarak temin imkanı sağlayıp isterlerse kiralama dönemi sonunda daha yeni teknolojilere geçerek ürünlerini yenileme imkanı sunmak isterlerse de (%5 - %7) lik bir fark ile ürünleri satın almalarına imkan sunmaktır.

Ürün Hesap Makinası

Nasıl ödeyeceğinizi belirleyin.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda yapacağınız liste sonrası, ne kadar ödeyeceğinizi, hangi vadenin sizin için uygun olduğunu “hesap butonu” kutucuğunu tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kiralama Talep Formu

İhtiyaçlarınızı paylaşın, sonuca birlikte ulaşalım.

Yukarıda yer alan “ihtiyaç formumuzu doldurup gönderin. Uzmanımız sizin için çalışsın, en doğru çizümleri birlikte bulalım.


Sizi Arayalım

Size bir telefon uzaklığındayız.

İş yerinize özel çözümlerin yerinde tespit edilerek, alternatifleriyle beraber sunulması için uzman ekibimizi arayabilirsiniz.
ANLAŞMALI
MARKALARIMIZ

  •   75. Yıl Bulvarı Rızvanoğlu Paçacı İş Merkezi No:3/A-17 Nilüfer / Bursa / TÜRKİYE
  •   0 850 304 93 53
  • info@klimakirala.com

Foto Galeri