BİZ KİMİZ?

Bursa’dan tüm Türkiye’ye Bilişim Sektöründeki tecrübe ve birikimini aktarmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden işletmelerin tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılamalarına olanak sağlamak amacıyla 2000 yılında faaliyete geçen firmamız, çözüm ortağı olduğu dünya devi markaların tedarik, satış ve servis hizmetlerini müşterilerine sunmanın yanı sıra, kiralama ve kira sonrası satın alma opsiyonu ile benzersiz bir sistemin kurucusudur.


Uluslararası bilişim ve finans sektörünün dev firmaları ile yaptığımız anlaşmalar sonucunda, işletmelerin ihtiyaçlarına kiralama yöntemi ile sahip olmalarına destek olmaktayız. İşletmelerin büyümelerinde gerekli olan tüm makine parkının yenilenmesine ve bu yenileme işlemi süresince yatırımlarını da doğru bir şekilde değerlendirmelerine yardımcı olan çözümler üretiyoruz.


Sıra sizde… Bizimle tanışmak, sistemimizin avantajlarını yakından tanımak ve ihtiyacınız olan ürünleri en kısa zamanda ve çok cazip kiralama koşullarında, üstelik satın alma opsiyonu ile beraber sahip olmak için hemen bizimle irtibata geçin.

  •   75. Yıl Bulvarı Rızvanoğlu Paçacı İş Merkezi No:3/A-17 Nilüfer / Bursa / TÜRKİYE
  •   0 850 304 93 53
  • info@klimakirala.com

Foto Galeri